Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

Teras Üstü Çatı Nedir Nasıl Yapılır ?

TERAS ÜSTÜ ÇATI NEDİR , NASIL YAPILIR ? 

Teras üstü çatı , basit bir anlatımla üstü açık olan teraslara çatı yaparak olumsuz hava şartlarından korumaktır.

Teras üstü çatı , üstü açık olan terasların kalıcı bir malzeme ile çatı yapılarak kapatılması esasına dayanır. Branda ,tente,hareketli tente,açılır kapanır teras sistemleri,şemsiye vb terasta kullanılan malzeme ve yöntemler sağlıksız ve kullanım ömrü ortalama 2 yıldır.
Ahşap sistemli teras üstü çatı ise ortalama 15 yıl kullanım ömrüne sahip kalıcı ve en sağlıklı yöntemdir.

Terasların tipine veya modeline göre uygun kalınlık ve kesitte ahşap malzeme ile karkas kurulumu yapılır,ister ahşap lambri ister pvc lambri veya alçıpan ile tavanlama yapılır. Teras üstü çatı kurulumunda bilinenin aksine ahşap hiçbir şekilde suyla temas etmez özel pergole ayakları ile direkler montajlanır ankraj duvara saplama veya epoksi yardımıyla yapılır.
Teras üstü çatı , devam eden ve terasta biten bir çatıya monte edilecekse çatıya yürütülerek giydirme yapılabilir.

Hayer Çatı olarak her ebat ve modelde terasların üstüne çatı sistemleri kuruyoruz ! 

Metrekaresi 400 TL den başlayan fiyatlara teras üstü çatı yaparak olumsuz hava şartlarından kurtulabilir terasınızı daha konforlu ve uzun yıllarca kullanabilirsiniz ! 

İletişim veya ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için çağrı merkezimizi  0212 615 43 20 arayabilir , İLETİŞİM FORMUNU doldurabilirsiniz veya gezici mobil ekiplerimizi arayarak talepte bulunabilirsiniz.

MOBİL GSM    : 0544 620 0 630 
MOBİL GSM    : 0531 892 48 50 
tags : teras üstü çatı,teras ustu cati,teras çatısı,terasa çatı,terası kapatma,terası kapatmak,terasa oda,teras lambiri,teras ahşap kapatma,teras kapatma nedir,teras kapatma nasıl yapılır,teras kapatma yasal mı,teras üstü çatı fiyatı,teras üstü catici,terasıma çatı,terasları kapattırmak,teras belediye yıkarmı,terasa demir kapat,teras üstüne döşeme,teras mı,teras ve balkon kapatma,terası odaya cevirme,terası odaya katma,teras ustu cati,istanbul teras kapatma,lambirili teras kapatma,ahsap teras kapatma,pvc lambiri,plastik lambiri,seperetör teras kapatma,teras üstü çatı modelleri,teras üstü çatı fiyatları,teras üstü çatı maliyeti,teras üstünü kapatma,teras üstüne çatı,terasın üstünü kapatmak,terasın üstüne çatı yaptırmak istiyorum,