Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

Balkon Üstü Çatı Hakkında Her Şey Burada !

Balkon Üstü Çatı Nedir Nasıl Yapılır ?

BALKON ÜSTÜ ÇATI NEDİR , NASIL YAPILIR ? 

Balkon üstü çatı , basit bir anlatımla üstü açık olan balkonlara çatı yaparak olumsuz hava şartlarından korumaktır.

Balkon üstü çatı , üstü açık olan balkonların kalıcı bir malzeme ile çatı yapılarak kapatılması esasına dayanır. Branda ,tente,hareketli tente,açılır kapanır balkon sistemleri,şemsiye vb balkonda kullanılan malzeme ve yöntemler sağlıksız ve kullanım ömrü ortalama 2 yıldır.
Ahşap sistemli balkon üstü çatı ise ortalama 15 yıl kullanım ömrüne sahip kalıcı ve en sağlıklı yöntemdir.

Balkonların tipine veya modeline göre uygun kalınlık ve kesitte ahşap malzeme ile karkas kurulumu yapılır,ister ahşap lambri ister pvc lambri veya alçıpan ile tavanlama yapılır. Balkon üstü çatı kurulumunda bilinenin aksine ahşap hiçbir şekilde suyla temas etmez özel pergole ayakları ile direkler montajlanır ankraj duvara saplama veya epoksi yardımıyla yapılır.
Balkon üstü çatı , devam eden ve balkond biten bir çatıya monte edilecekse çatıya yürütülerek giydirme yapılabilir.

Hayer Çatı olarak her ebat ve modelde balkonların üstüne çatı sistemleri kuruyoruz ! 

Metrekaresi 199 TL den başlayan fiyatlara balkon üstü çatı yaparak olumsuz hava şartlarından kurtulabilir balkonlarınızı daha konforlu ve uzun yıllarca kullanabilirsiniz ! 

İletişim veya ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için çağrı merkezimizi  0212 615 43 20 arayabilir , İLETİŞİM FORMUNU doldurabilirsiniz veya gezici mobil ekiplerimizi arayarak talepte bulunabilirsiniz.

MOBİL GSM    : 0544 620 0 630 
MOBİL GSM    : 0531 892 48 50 
tags : balkon üstü,balkonun üstü,balkon üstüne,balkonların üstüne,balkon üstü çatı,balkon üstü cati,balkonun üstüne çatı,balkon üstü kapatma,balkon üstü kapama,balkon ahşap dekorasyon,balkon lambiri,balkon ahşap kapama,balkonun üstüne çatı fiyatı,balkon üstü çatı yapımı,balkon üstü çatı fiyatları,balkon üstü çatı yasalmı,balkon dekorasyonu,balkon ustası